Zaloguj jako: KLIENT | PARTNER

ul. Okopowa 5A/4, 20-022 Lublin

+48 81 307 05 25

Pon. - Pt. : 08.00 - 16.00

kancelaria@kancelaria-cpp.pl

Aktualne oferty pracy

Praca – Agent ds. Odszkodowań, Przedstawiciel ds. Odszkodowań, Specjalista ds. Odszkodowań.

Poszukujemy na terenie całej Polski osób zainteresowanych i chętnych podjęciem pracy na stanowisku: Agent ds. Odszkodowań, Przedstawiciel ds. Odszkodowań, Specjalista ds. Odszkodowań.

Jeżeli po przeczytaniu stanowisk pracy myślisz, że to nie dla Ciebie przeczytaj ofertę do końca a zapewniam Cię, że zmienisz swoje zdanie.

W pracy tego typu liczą się przede wszystkim twoje predyspozycje. Jeżeli jesteś komunikatywny, dyspozycyjny, odpowiedzialny? Cechuje Cię cierpliwość i wytrwałość w zdobywaniu zamierzonych celów? Może masz doświadczenie w kontakcie z ludźmi i jesteś doskonałym organizatorem pracy?

A może Tobie tak jak nam, zależy na niesieniu pomocy poszkodowanym w zdarzeniach losowych,wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy i w rolnictwie, czy w szkodach związanych z błędami medycznymi?

Jeżeli znalazłeś/aś u siebie kilka z powyższych cech – to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Celem naszej firmy jest szerzenie świadomości wśród osób poszkodowanych oraz udzielenie im pomocy mającej na celu uzyskanie godziwego odszkodowania za krzywdę, która ich spotkała. Pracując w naszej firmie jako Agent ds. Odszkodowań, Przedstawiciel ds. Odszkodowań, Specjalista ds. Odszkodowań zwiększasz i dajesz im szansę na uzyskanie najwyższego świadczenia, które bez firmy specjalizującej się w tym zakresie nie byłoby w pełni możliwe. Dołączając do nas masz szansę aby wspólnie z nami pomagać osobom, które niejednokrotnie znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Z nami pomożesz Poszkodowanym uzyskać środki finansowe, które pozwolą im wrócić do normalnego życia i pełnej sprawności.

Jak wygląda praca Agenta ds. Odszkodowań, Przedstawiciela ds. Odszkodowań, Specjalisty ds. Odszkodowań. Co powinieneś/aś wiedzieć decydując się na tego typu pracę oraz jakie korzyści osiągniesz pracując w odszkodowaniach?

Poniżej w skrócie opisze Ci to czego możesz się spodziewać:

  • praca mobilna dzięki której nie spędzasz przykładowych 8h w biurze pracując za biurkiem oraz elastyczne godziny pracy, które sam ustalasz. Pozwala Ci to na lepszą organizację Twoich działań i tym samym na lepszą efektywność. To ty decydujesz kiedy umówić się na spotkanie z Klientem, ile poświęcisz czasu na rozmowę z Klientem aby udzielić mu wyczerpujących informacji, przygotować i wypełnić dla niego niezbędne dokumenty,

  • wiedza, zaplecze merytoryczne, zaangażowanie, motywacja w pracy Agenta ds. Odszkodowań, Przedstawiciela ds. Odszkodowań, Specjalisty ds. Odszkodowań bardzo ważne. Jeżeli nie masz doświadczenia w tego rodzaju pracy, a jesteś ambitny, lubisz wyzwania i łatwo przyswajasz nowe informacje, na pewno nie będziesz miał z tym problemu. Wiarygodne, rzetelne i profesjonalne reprezentowanie naszej firmy w zakresie informowania Klientów o możliwości kompleksowego uzyskania świadczeń odszkodowawczych jest nie tylko podstawą, ale przede wszystkim najważniejszym czynnikiem, który będzie miał wpływ na to że Klienci będą się decydować na współpracę właśnie z Tobą i z nikim innym.

  • aktywne pozyskiwanie klientów, to sprawa która często budzi obawę. Masz wątpliwości czy posiadasz wystarczająco dużo umiejętności, kontaktów, wiedzy. Czy zwyczajnie Ci się to opłaci? Pracując z nami zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie współpracy. W Naszej firmie otrzymasz wsparcie merytoryczne najlepszych specjalistów z branży w tym radców pranych, szkolenia oraz to co najważniejsze pomoc w pozyskiwaniu klientów!

  • warunki współpracy to część najważniejsza. Oczywiście równie istotna jak rozwój, zdobycie doświadczenia i satysfakcja z pracy, jednak jak doskonale wiemy nic nie motywuje tak jak pieniądze i satysfakcja, że komuś udało się pomóc.

    Stawiamy na proste i przejrzyste zasady współpracy. Dajemy Ci możliwość budowy własnej struktury. Za każdą podpisaną sprawę z klientem otrzymasz prowizję. Gwarantujemy bezzwrotne zaliczki naliczane w zależności od rodzaju dostarczonej sprawy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas a odpowiemy na każde twoje pytanie 533 315 217, 81 307 05 25.